Nie bój się napisać!

Co nas nie zabije, to nas wzmocni. A kto chce, szuka sposobów, kto zaś nie chce – powodów. Dlatego wierzę, że nie ma takich problemów, których nie da się rozwiązać z pomocą dobrych chęci i odrobiny zaangażowania. Nauczyły mnie tego lata pracy w marketingu.

Agnieszka Fiuk. Marketing automation specialist – do usług!

Masz pytania dotyczące marketing automation, newslettera lub RODO? Czujesz, że coś nie działa u Ciebie tak, jak powinno? Spróbuję rozwiać Twoje wątpliwości. Pamiętaj, że szereg przydatnych informacji i wskazówek znajdziesz na stronie. Dostępne są całkowicie za darmo. Przejdź do sekcji Blog, Newsletter Tricks lub WordPress Tips. Dowiesz się m.in. jak tworzyć skuteczny newsletter, zbierać dane zgodnie z RODO oraz jakich działań unikać, by nie popełniać błędów.

A może chcesz się podzielić uwagami odnośnie kursów, produktów lub strony internetowej? Być może widzisz coś, czego ja nie dostrzegam, a bo byłoby pomocne dla nas obu. Pisz śmiało! Na pewno coś wymyślimy.

Zobacz formularz lub napisz maila na adres: kontakt@agnieszkafiuk.pl.

Administratorem podanych przeze mnie wyżej danych osobowych jest afka Agnieszka Fiuk z siedzibą w Warszawie przy ul. Kijowskiej 11/ 202. Zostałam poinformowana o tym, że podanie tych danych jest dobrowolne, z tym że podanie adresu e-mail jest niezbędne do otrzymania odpowiedzi na wysłane zapytanie. Ponadto, zostałam poinformowana, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu wysłania odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie.

8 + 15 =

Pin It on Pinterest

Shares