Kurs na Newsletter

Pożegnaj bałagan i zacznij sprzedawać

Marzysz, by wyjść wreszcie z papierów i zacząć zarabiać? Kurs na Newsletter pozwoli Ci bez żadnego wysiłku stać się mistrzynią organizacji własnej pracy. Zobacz, jak prosto uporządkuje biznes za Ciebie. To gotowy plan na własną bazę emailingową w Twojej kieszeni.

Kurs na Newsletter.

Jak zorganizować pracę bez wysiłku?

 

Kiedyś nie mogłam zająć się normalną pracą, bo ciągle przeszkadzał mi bałagan. Tonęłam w notatkach i chaotycznych listach. Każda próba ich uporządkowania okazywała się syzyfową pracą. Gdy przenosiłam jedną rzecz do zbioru uporządkowanych, jej miejsce zajmowały dwie kolejne. I wpadłam na pomysł, jak raz na zawsze położyć temu kres.

Ty też ciągle rwiesz sobie włosy z głowy przez bałagan, który nie pozwala Ci normalnie pracować? Wiesz, że mogłabyś zarabiać więcej, gdyby zniknął? Sprzedaż i konwersja spadają, bo nie zajmujesz się tym, co ważne – Twoimi Klientami. Nie masz kiedy. To dlatego baza mailingowa stanęła w miejscu. Wiesz, że nie możesz już eksperymentować, w niepewności oczekując rezultatów. W ten sposób tylko stracisz czas i energię, tonąc w morzu stresu.

Wiem, z czym się zmagasz. Chcesz mieć pewność, że Twój newsletter sprzedaje? Raz na zawsze zyskać komfort w pracy i zająć się wreszcie poważnymi sprawami? Proponuję Ci gotowe rozwiązanie, dzięki któremu Twoje problemy znikną. Podobnie, jak kiedyś zniknęły moje. Zobacz, co robi za Ciebie Kurs na Newsletter.

Nazywam się Agnieszka Fiuk. Jestem specjalistką od marketing automation, newslettera i RODO. Kompleksowo rozwiązuję problemy osób, które pragną skutecznie promować swój biznes i trwale na nim zarabiać. Z amatora zrobię profesjonalistę, łącząc przy tym wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę techniczną, marketingową i prawną.

Dzięki ponad 15-letniej praktyce w prowadzeniu biznesu online wiem, czego dokładnie oczekują Klienci. Udowadniam, jak potężnym narzędziem marketingowym jest newsletter. Krok po kroku pokazuję, jak tworzyć go skutecznie, z radością i pasją. 

Oferuję gotowe rozwiązania dla marketerów, skracające czas pracy oraz podnoszące efektywność promocji i sprzedaży.

Agnieszka

Kurs na Newsletter to

5 gotowych i pełnych inspiracji tablic na Trello.

Kurs na Newsletter to

Arkusz kalkulacyjne, dodatkowe tablice i kalendarz online.

Kurs na Newsletter to

Konsultacja online dla posiadaczy pakietu Master.

Kurs na Newsletter.

Gotowy plan organizacji pracy

Właśnie znalazłaś panaceum na swoje problemy. Kurs na Newsletter raz na zawsze odmieni Twoją pracę. Pozwoli Ci krok po kroku zaplanować mailing, stworzyć skuteczną ścieżkę sprzedaży oraz patrzeć, jak rośnie baza mailingowa. Wystarczy, że skorzystasz z szablonu.

Tablica 1 – Własna lista emailingowa

Zawiera 12 kartowy plan procesu tworzenia e-maili, mnóstwo inspiracji, wideo tutoriale, arkusz kalkulacyjny, terminarz. Materiały te ozwolą Ci krok po kroku, w przyjemny sposób zbudować własną listę emailingową. Narzędzie zaplanowane na Trello gwarantuje, że podczas całego procesu nie umkną Ci żadne ważne punkty. Unikasz także ryzyka związanego z wysyłaniem maili na ślepo i kombinowaniem, które z nich zadziałają.

Tablica 2 – Szablon budowania lead magnet

Zestaw 6-ciu kart, dzięki któremu Twoja baza mailingowa będzie stale rosła. Zawiera listy kontrolne, szereg inspiracji i w prosty sposób organizuje pracę tak, byś łatwo budowała wartość swojego biznesu. W ten sposób jasno przekazujesz odbiorcy, jakie czekają go korzyści, gdy zapisze się na Twoją listę mailingową. Rzutuje to pozytywnie na Wasze relacje i pozwala Ci zyskać stałego Klienta.

Tablica 3 – Szablon tworzenia lejka sprzedażowego

Pokazuje, jak dokładnie stworzyć newsletter, by sprzedać produkt. Plan pracy gwarantuje, że nie stracisz czasu, a lista kontrolna – że nie umknie Ci żaden etap istotny dla procesu skutecznej sprzedaży. 

Tablica 4 - Formularz i kwestie prawne

Zawiera przykłady klauzul prawnych oraz wzór informacji o administratorze.

Tablica 5 - Lista spam words

Zestaw słów zgrupowanych kategoriami, których użycie powoduje ujemny punkty w ogólnej punktacji antyspamowej poszczególnych wiadomości email.

Godzinna bezpłatna konsultacja online*

podczas której możemy omówić frapujące Cię tematy związane z powstawaniem bazy emailingowe, wyboru narzędzia lub jego implementacji. Jestem do Twojej dyspozycji przez 60 minut i chętnie pomogę 🙂

*usługa dostępna bezpłatnie dla posiadaczy wersji Newsletter Master

Kalendarz Świąt Nietypowych

udostępniany jako kalendarz w aplikacji Google – możesz go zaimportować do swojego kalendarza i być zawsze na bieżąco planować wydarzenia oparte o nietypowe święta.

Arkusz kalkulacyjny Cele i plany

udostępniany w aplikacji Google – możesz planować swoje wydatki i przychody  w oparciu o dane liczbowe.

Kurs na Newsletter.

Zyskaj spokój i zacznij sprzedawać!

Dzięki gotowym szablonom i inspiracjom zyskasz spokój, czas i wygodę. Przestaniesz się wreszcie martwić, że zamiast pracować, siedzisz w dokumentach. Nie musisz myśleć, jak zrobić porządek, ani wkładać w to wysiłku, ponieważ zrobiłam to za Ciebie. Szablony, które stworzyłam, pozwoliły mi zwiększyć poziom konwersji o 20 %. Zauważyłam też wzrost liczby regularnych subskrybentów o 30 %  miesięcznie.

Kurs na Newsletter sprawi, że spokojnie pojedziesz na urlop, nie martwiąc się o sprzedaż. Zaplanujesz mailing, który działa, przynosząc zyski. W ten sposób – nawet z drugiego końca świata – utrzymasz cenny kontakt z Klientami. Wyobrażasz sobie, jak korzystnie wpływa na Twój wizerunek Twojego biznesu ich świadomość, że pamiętasz o nich nawet na wakacjach?

Wyobrażasz sobie? To gotowy plan na newsletter w Twojej kieszeni! Stworzenie tablic zajęło mi 72 godziny i włożyłam w nie 15 lat mojego doświadczenia w biznesie online. Ty zyskujesz cały ten czas, ponieważ zyskujesz finalny produkt. Dzięki temu łatwo zaplanujesz działania z każdego urządzenia z dostępem do internetu.

Pin It on Pinterest

Shares