Newsletter z Trello. Pożegnaj bałagan i zacznij sprzedawać

Marzysz, by wyjść wreszcie z papierów i zacząć zarabiać? Newsletter z Trello pozwoli Ci bez żadnego wysiłku stać się mistrzynią organizacji własnej pracy. Zobacz, jak prosto uporządkuje biznes za Ciebie. To gotowy plan na newsletter w Twojej kieszeni.

Newsletter z Trello. Jak zorganizować pracę bez wysiłku?

Kiedyś nie mogłam zająć się normalną pracą, bo ciągle przeszkadzał mi bałagan. Tonęłam w notatkach i chaotycznych listach. Każda próba ich uporządkowania okazywała się syzyfową pracą. Gdy przenosiłam jedną rzecz do zbioru uporządkowanych, jej miejsce zajmowały dwie kolejne. I wpadłam na pomysł, jak raz na zawsze położyć temu kres.

Ty też ciągle rwiesz sobie włosy z głowy przez bałagan, który nie pozwala Ci normalnie pracować? Wiesz, że mogłabyś zarabiać więcej, gdyby zniknął? Sprzedaż i konwersja spadają, bo nie zajmujesz się tym, co ważne – Twoimi Klientami. Nie masz kiedy. To dlatego baza mailingowa stanęła w miejscu. Wiesz, że nie możesz już eksperymentować, w niepewności oczekując rezultatów. W ten sposób tylko stracisz czas i energię, tonąc w morzu stresu.

Wiem, z czym się zmagasz. Chcesz mieć pewność, że Twój newsletter sprzedaje? Raz na zawsze zyskać komfort w pracy i zająć się wreszcie poważnymi sprawami? Proponuję Ci gotowe rozwiązanie, dzięki któremu Twoje problemy znikną. Podobnie, jak kiedyś zniknęły moje. Zobacz, co robi za Ciebie Newsletter z Trello.

Newsletter z Trello. Gotowy plan organizacji pracy

Właśnie znalazłaś panaceum na swoje problemy. Newsletter z Trello raz na zawsze odmieni Twoją pracę. Pozwoli Ci krok po kroku zaplanować mailing, stworzyć skuteczną ścieżkę sprzedaży oraz patrzeć, jak rośnie baza mailingowa. Wystarczy, że skorzystasz z szablonu.

Newsletter z Trello zawiera zestaw 3 gotowych tablic do wykorzystania w aplikacji Trello:

  • Tablica 1 – Planner podstawowy. Zawiera 9-punktowy plan procesu tworzenia e-maili, 3 inspiracje oraz przejrzysty terminarz. Pozwolą Ci krok po kroku, w przyjemny sposób stworzyć newsletter, który zahipnotyzuje odbiorców. Planner gwarantuje, że podczas całego procesu nie umkną Ci żadne ważne punkty. Unikasz także ryzyka związanego z wysyłaniem maili na ślepo i kombinowaniem, które z nich zadziałają.
  • Tablica 2 – Szablon budowania lead magnet. Zestaw 4 rozwiązań, dzięki któremu Twoja baza mailingowa będzie stale rosła. Zawiera 9 list kontrolnych i w prosty sposób organizuje pracę tak, byś łatwo budowała wartość swojego biznesu. W ten sposób jasno przekazujesz odbiorcy, jakie czekają go korzyści, gdy zapisze się na Twoją listę mailingową. Rzutuje to pozytywnie na Wasze relacje i pozwala Ci zyskać stałego Klienta.
  • Tablica 3 – Tworzenie lejku sprzedażowego. Pokazuje, jak dokładnie stworzyć newsletter, by sprzedać produkt. Plan pracy gwarantuje, że nie stracisz czasu, a lista kontrolna – że nie umknie Ci żaden etap istotny dla procesu skutecznej sprzedaży.

Newsletter z Trello pozwala Ci stworzyć porywający mailing już w godzinę. Być może tyle, a nawet więcej czas zajmowało Ci do tej pory jego planowanie. A tutaj proszę – już jest gotowy!

Newsletter z Trello. Zyskaj spokój i zacznij sprzedawać

Dzięki gotowym szablonom i inspiracjom zyskasz spokój, czas i wygodę. Przestaniesz się wreszcie martwić, że zamiast pracować, siedzisz w dokumentach. Nie musisz myśleć, jak zrobić porządek, ani wkładać w to wysiłku, ponieważ zrobiłam to za Ciebie. Szablony, które stworzyłam, pozwoliły mi zwiększyć poziom konwersji o 20 %. Zauważyłam też wzrost liczby regularnych subskrybentów o 30 %  miesięcznie.

Newsletter z Trello sprawi, że spokojnie pojedziesz na urlop, nie martwiąc się o sprzedaż. Zaplanujesz mailing, który działa, przynosząc zyski. W ten sposób – nawet z drugiego końca świata – utrzymasz cenny kontakt z Klientami. Wyobrażasz sobie, jak korzystnie wpływa na Twój wizerunek Twojego biznesu ich świadomość, że pamiętasz o nich nawet na wakacjach?

Wyobrażasz sobie? To gotowy plan na newsletter w Twojej kieszeni! Stworzenie tablic zajęło mi 72 godziny i włożyłam w nie 15 lat mojego doświadczenia w biznesie online. Ty zyskujesz cały ten czas, ponieważ zyskujesz finalny produkt. Dzięki temu łatwo zaplanujesz działania z każdego urządzenia z dostępem do internetu.

Jak kupić Newsletter z Trello?

Newsletter z Trello to gotowe rozwiązania oraz inspiracje do tworzenia oryginalnych treści. Jeżeli czujesz, że tracisz czas i masz dość miotania się na ślepo z newsletterem, skorzystaj z Newslettera z Trello. Zestaw gotowych tablic kupisz za jedyne 445 zł. Zamawiając produkt już teraz, zyskujesz podwójnie, ponieważ czekają na Ciebie smakowite bonusy-niespodzianki o łącznej wartości 196 zł.

Pin It on Pinterest

Shares