Zaplanuj swój sukces z newsletterem

Zbuduj w krótkim czasie solidną bazę Klientów, którzy zapewnią Ci spokój, pewny dochód i radość z tego, co robisz. Dzięki, której zyskasz bezpieczeństwo oraz pewność utrzymania się na rynku. Nie musisz inwestować w kosztowną reklamę, która bywa nieskuteczna. Kilka prostych sposobów pozwoli Ci trafić bezpośrednio do Twoich Klientów.

Dzięki e-bookowi Zaplanuj sukces z newsletterem mailing stanie się przyjemnością. Nauczysz się budować bazę odbiorców, planować skuteczną kampanię i tworzyć magiczny newsletter. Zobaczysz, jak może być to proste.

Jak osiągnąć sukces z newsletterem? Daj się zobaczyć!

Nie zyskasz nowych odbiorców, jeżeli do nich nie dotrzesz. Podobnie nie sprzedasz produktu, o którym nikt nie będzie wiedział lub którym nie zainteresujesz konsumenta. Dziś, w społeczeństwie informacyjnym, ludzie wolą dostawać informacje do ręki, zamiast samodzielnie ich szukać. To oszczędność czasu, którego nam wszystkim coraz bardziej brakuje.

Dlatego tak atrakcyjną metodą docierania do innych jest obecnie newsletter. Musisz mieć pewność, że trafi do właściwych odbiorców. Nie tylko znajdzie się na ich skrzynce, ale też przeczytają go i zapamiętają. W przeciwnym razie tracisz energię, czas oraz pieniądze. Newsletter to świetna forma reklamy. Dzięki niej dajesz innym swój produkt na tacy. Właśnie takie rozwiązanie jest dziś najbardziej pożądane wśród Klientów, którzy nie mają czasu, by samodzielnie szukać tego, co oferujesz.

Co Ci daje skuteczny newsletter?

Wiesz, że skuteczny newsletter pozwala osiągać miesięczne zyski nawet na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych bez wychodzenia z domu? Pokażę Ci, jak za pomocą kilku prostych metod zbudować solidną bazę Klientów oraz tworzyć hipnotyzujące wiadomości. Jak osiągnąć sukces z newsletterem. Efekty dostrzeżesz już po pierwszym mailu. Klucz do sukcesu tkwi w poprawnym przygotowaniu lejka sprzedażowego oraz pozostałych działań. Skutecznie zaplanowany newsletter to:

  • Możliwość zapewnienia sobie dochodu pasywnego poprzez wzrost współczynnika konwersji. Pozwoli Ci to bezpiecznie prowadzić i rozwijać swój biznes.
  • Darmowa reklama, którą kierujesz bezpośrednio do swoich odbiorców.
  • Możliwość tworzenia tuneli (lejków) sprzedażowych – generowania ścieżek zachowań Klientów, dzięki którym łatwo dotrą do Twoich produktów.
  • Dbanie o dobre relacje z Klientami – stałymi oraz nowo pozyskanymi.
  • Wzrost rozpoznawalności marki w świadomości odbiorców.

Zaplanuj swój sukces z newsletterem. Zyskasz potrójnie

Kupując e-book Zaplanuj swój sukces z newsletterem nauczysz się płynnie działać na trzech płaszczyznach: marketingowej, prawnej oraz technicznej. Taka spójność to nieoceniona wartość, szczególnie, że tak naprawdę zyskujesz trzy kursy w jednym. Oprócz tego w e-booku znajdziesz:

  • Odpowiedzi na pytania
  • Arkusze pomocnicze
  • Strategiczny planner
  • Kalendarz świąt nietypowych
  • Wzory person
Kupujesz nie tylko e-book. Wchodzisz w posiadanie mojej wiedzy i doświadczenia w zakresie marketingu oraz przepisów RODO. Na ich zdobycie poświęciłam blisko 15 lat pracy online. Od 2005 roku stale się dokształcam. Ukończyłam ponad 40 kursów, które kosztowały mnie już ponad 20 tys. zł. Jestem również absolwentką dwóch kierunków studiów z dziedziny e-biznesu. Z takim pakietem oszczędzasz czas i pieniądze, które możesz stracić na inwestowaniu w nieefektywny marketing lub naprawianiu błędów.

Kupując e-booka Zaplanuj swój sukces z newsletterem, robisz także zrobić coś dobrego dla świata. Ponieważ lubię się dzielić, zdecydowałam, że 2 zł z każdego sprzedanego ebooka przekażę na fundację Miasto Kotów (KRS 0000463278) oraz Kociej Łapce (KRS 0000135274). W 2018 roku, dzięki zakupom moich Klientów, udało się zasilić jej konto na kwotę 670 zł, w roku 2019 roku na kwotę 630 zł. I serdecznie Wam za to dziękuję! Mam nadzieję, że w 202 roku uda się nam zebrać jeszcze więcej.

Pin It on Pinterest

Shares