Niedawno powołałam do życia nowy projekt. Project Case Study. Liczę w nim mocno na Twoją pomoc.

O co chodzi?

Newsletter to medium, które, po zazwyczaj trudnych początkach potrafi dać wiele fajnych możliwości jego właścicielowi. Zawodowo zajmuję się obsługą newslettera, ale prywatnie mam z tym tematem do czynienia od wielu lat. Jako osoba, która ma doświadczenie w tym temacie, jestem okropnym, wymagającym odbiorcą. Wymyśliłam sobie, że przeprowadzę szereg wywiadów z chętnymi osobami. Wywiady będą w formie live. Jeśli masz obawy przed tym, jak wypadniesz na żywo, możemy ten wywiad odpowiednio wcześniej nagrać, będziesz miała więc okazję go autoryzować. Wywiady posłużą mi również do przygotowania podcastu. Przy okazji tego projektu będę chciała przeprowadzić ankietę wśród słuchaczy i czytelników. Ankietę, dotyczącą tematyki newslettera. Wyniki tej ankiety zostaną przeze mnie opublikowane w formie e-booka, którego również i Tobie udostępnię. Także do dalszej eksploatacji.

Kogo szukam?

Może akurat Ty podzielisz się ze mną i z moimi innymi czytelnikami swoim doświadczeniem i ewentualnymi spostrzeżeniami. Zarówno od strony autora newsletterów jak i odbiorcy. Nawet jeśli dopiero zabierasz się do tego tematu i nie masz doświadczenia, to Twoje obawy i lęki mogą posłużyć komuś innemu. Szukam osób które:

  • już zajmują się newsletterem. Mają własną bazę, z którą prowadzą regularną komunikację;
  • zajmują się obsługa newslettera na rzecz osób trzecich;
  • chcą rozsyłać swój własny newsletter, ale jeszcze go nie mają;
  • są tylko odbiorcami cudzych newsletterów.

Jeśli uważasz, że masz coś ciekawego do powiedzenia w tek kwestii i chcesz się podzielić swoją wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami, napisz do mnie. Przez całe wakacje zbierać będę zgłoszenia osób zainteresowanych. Z projektem chcę wystartować już we wrześniu. Nie daj się prosić 🙂

Pozdrawiam,

Agnieszka

error: treść chronione przed kopiowaniem
Shares