Zacznij budować leadowe imperium

Akademia Newslettera to miejsce, w którym nauczysz się…

Z

Jak zbudować listę subskrybentów,

którzy w przyszłości zostaną Twoimi klientami.

Z

Jakie działania wdrożyć,

żeby codziennie przybywało Ci klientów.

Z

Jak zautomatyzować procesy,

żebyś miała więcej czasu dla rodziny.

Skąd wziął się pomysł?

Akademia jest wypadkową wielu lat mojej pracy. Pracy jako eksperta w dziedzinie email marketingu i marketing automation. Przez kilka ostatnich lat to właśnie tym dwóm zagadnieniom poświęcałam się najbardziej i najchętniej, na bok odkładając wszelkie inne projekty. Dlaczego? Bo subiektywnie uważam, że taki sposób komunikacji jest przyszłością.

Przeczytaj, co o mojej dotychczasowej pracy sądzą uczestniczki moich kursów i live’ów:

Polecam kurs Agnieszki. Jest odpowiedzią na bolączkę wielu kobiet - przeprowadza krok po kroku przez zawiłości techniczne, jak stworzyć formularz do zapisu na swojej stronie. Porusza wszystkie niezbędne kwestie techniczne i prawne oraz daje wiele inspiracji zrobić stworzenia własnego newslettera. Podoba mi się to, że wszystko pokazana jest na darmowym polskim systemie. Po przejściu tego kursu każdy może stworzyć swój newsletter i stać się niezależną osobą produkującą własne treści.

Anna Wolska-de Keijzer

Aga bardzo merytoryczny webinar. Dzięki Twoim wskazówkom z pewnością nie popełnię najpopularniejszych będów. Dzięki wielkie!

Kinga Mzyk

Moją przygodę z newsletterem zaczęłam jakiś czas temu, oczywiście nie mogłam przejść przez labirynt nie znanych słów i guzików, zmieniłam na inny potem na inny, niestety nadal nie wiedziałam co to dokładnie newsletter i jak go prawidłowo używać. Dzięki Wam, udało się!!!

Izabela Cierzyńska

Aga, dziękuję, że mnie przygarnęłaś. W tym tygodniu odpalamy blog. Do końca roku planuję udostępnić newsletter na stronie. Dzięki Twojemu wsparciu, wiedzy i doświadczeniu! Super robotę robisz - a więc u mnie zaczynam - strategia newslettera-

Agata Starz

Od jakiegoś czasu poszukiwałam informacji na temat stworzenia własnego newslettera. Internet jest pełen porad, lepszych lub gorszych. Kiedy trafiłam na kurs Agi, otrzymałam wiedzę w pigułce. Prosty interfejs, zrozumiałe treści w formie video i pisanej, przydatne załączniki do pobrania, oraz fantastyczny kontakt z Agą, która znała odpowiedzi na wszystkie moje pytania dotyczące newslettera. 6 kolejnych lekcji umożliwiło mi stworzenie swojego pierwszego newslettera. Bardzo dziękuję i polecam kurs "6 kroków do newslettera".

Marta Maliszewska

Agnieszko, chciałam napisać, że Twoja prezentacja była bardzo merytoryczna, to co szczególnie mi się w niej podobało, to: jasno podzielone obszary strategii, omówiłaś je po kolei podając przykłady i wyjaśniając słowa/ skróty, które dla laika takiego jak ja były jak czary-mary. Zrobiłam wiele notatek i juz rozgościłam sie u Ciebie. Dziękuję!

Marta Orzeł

Akademia Newslettera to przede wszystkim:

Tutoriale video

w

Bieżące wsparcie

Kameralne live'y

i

Zestaw narzędzi

error: treść chronione przed kopiowaniem
Shares